۳ دلیل برای بازگشت سولانا،قوی‌تر از بیت‌کوین و اتریوم

img
img
img
img
shape
shape
work

۳ دلیل برای بازگشت سولانا،قوی‌تر از بیت‌کوین و اتریوم

 

سولانا چهاردهمین ارز دیجیتال برتر از لحاظ ارزش بازار ، بعد از رسیدن به قیمت ۲۰.۱۴ دلار در روز سه‌شنبه بیش از ۵۵٪ افزایش قیمت را تجربه کرد.همانطور که مشخص است سولانا کاتالیست‌های بیشتری در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه داشته است که در اینجا به توضیح ۳ مورد آنها می‌پردازیم.

ارتباط با داده‌های سازمانی
افزایش قیمت سولانادر سه‌شنبه و چهارشنبه با اعلام خبر تیم شبکه Pythهمراه شد.Pythشبکه غیرمتمرکز توزیع داده بازارهای مالی است.این شبکه اعلام کرد که با شرکت
LMAX Digitalبه عنوان تامین‌کننده داده‌های خود همکاری می‌کند.
سرمایه‌گذاری استراتژیک
تیم سولانا تاکنون با فروش توکن SOL خود حدود ۲۶ میلیون دلار سرمایه جذب کرده است. سولانا در هفته گذشته حدود ۳ میلیون دلار برای پلتفرم جمع‌آوری داده
PARISIQ
جذب سرمایه کرد. به نقل از آناتولی یاکوونکو (Anatoly Yakovenko) همکاری با PARISIQ کار پروژه‌های این شبکه را راحت‌تر می‌کند.اخبار منتشر شده در خصوص جذب سرمایه ۴۵۰ میلیون دلاری سولانا برای توسعه شبکه رقیب اتریوم ممکن است در این روند صعودی تاثیرگذار بوده باشد. با این حال تیم توسعه Solana تاکنون این خبر را تایید نکرده‌ است.در زمان اعلام خبر همکاری PARISIQ در ۱۶ ژوئن سولانا نوسان قیمت چندانی نداشت. اما با اعلام خبر تحریم بانک‌های چینی این ثبات شکسته شد. به نظر می‌رسد ریزش اخیر قیمت SOL از ترس شک و عدم قطعیت (FUD) بود. اما تنها با استناد به این همکاری بلاکچین سولانا به قدرت بازگشت.
تشکیل الگو کف سه قلو
روند نزولی اخیر سولانا باعث ایجاد الگو کف سه قلو شد. مستطیل زرد در تصویرنشان می‌دهد قیمت در اولین ریزش در این ناحیه حمایت شده است. بار دوم خط حمایت مشخص شده با رنگ قرمز در محدوده قیمت ۲۴.۵۶ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه باعث شدند که روند نزولی ادامه پیدا نکند.

منبع خبر : https://cointelegraph.com/news/3-reasons-why-solana-bounced-harder-than-bitcoin-and-ethereum

 

بالا