اتریوم،کاردانو‌ و سه آلت‌کوین دیگر؛پیشنهاد الیوت واینمن

img
img
img
img
shape
shape
work

اتریوم،کاردانو‌ و سه آلت‌کوین دیگر؛پیشنهاد الیوت واینمن

الیوت واینمن ، تحلیلگر و اینفلوئنسر رمزارزها ، توجهات را به تعداد انگشت شماری از آلت کوین هایی که معتقد است در هفته های آینده آماده  فوران کردن هستند،جلب میکند زیرا کل بازار ارزهای دیجیتال همچنان در حال رشد است و بیت کوین در محدوده 47000 دلار شناور است.

در یک جلسه استراتژی جدید ، واینمن به 347000 مشترک خود در یوتیوب می گوید که اتریوم (ETH) احتمالاً به رالی خود ادامه می دهد ، زیرا به بالاترین سطح قبلی خود که قبل از سقوط ماه مه(اردیبهشت) به آن رسیده بود ، نزدیک نشده است.

واینمن خاطرنشان می کند که با نزدیک شدن اتریوم به دستیابی به مکانیزم اجماع اثبات سهام و ادامه اجرای ارتقاء EIP-1559 ، این دارایی دچار شوک عرضه عظیمی می شود.

“ETH به معنای واقعی کلمه آتشین است. انتقال به اثبات سهام این امر را بسیار چشمگیرتر می کند و مهم است بدانید که EIP-1559 حتی هنوز توسط MetaMask  پشتیبانی نمی شود ، چه برسد به DApp های اصلی [برنامه های غیر متمرکز]. با وجود که این یک شوک عرضه شگفت انگیز تا کنون بوده است ، ما هنوز چیزی ندیده ایم…

سهم بازار اتریوم برای محصولات سرمایه گذاری نهادی به سرعت در حال افزایش است … اتریوم ، همانطور که به معنای واقعی کلمه از آغاز سال 2020  می گفتیم ، برای یک رالی قدرتمند به واسطه سرمایه گذاری نهادی آماده شده است ، جایی که اتریوم شروع به چالش کشیدن ارزش واقعی بازار بیت کوین می کند. “ 

بروزرسانی EIP-1159 ، که در 5 آگوست(14مرداد) راه اندازی شد ، یک مکانیسم سوزاندن کارمزد را به شبکه اتریوم معرفی می کند که هر بار که یک تراکنش پردازش می شود ، مقدار مشخصی از ETH را از عرضه در گردش خارج می کند.

ارتقای اثبات سهام ، که انتظار می رود در ماه های آینده راه اندازی شود ، نشان دهنده تغییر از استخراج به استیک کردن در شبکه است ، حرکتی که به گفته برخی تحلیلگران می تواند نرخ تورم سالانه اتریوم را به طور چشمگیری کاهش دهد.

واینمن همچنین پیش بینی می کند که قیمت کاردانو (ADA) با اعلام رسمی تاریخ راه اندازی 12 سپتامبر(21شهریور) برای کارآمدی کامل قرارداد هوشمند در بلاک چین کاردانو ، به افزایش ادامه دهد.

چارلز هاسکینسون به صورت غافلگیرکننده ای این موضوع که تاریخ معینی برای فعالسازی قرارداد هوشمند در کاردانو دارند ، را اعلام کرد … حالا مردم از ADA برای دسترسی به جهان خارق العاده ای که در کنار کاردانو وجود دارد استفاده می کنند. “

این معامله گر می افزاید که سرمایه گذاران همچنین باید مراقب دارایی هایی باشند که بر روی کاردانو کار می کنند ، که به گفته وی به احتمال زیاد در صورت شروع قراردادهای هوشمند عملکرد خوبی خواهد داشت.

در مرحله بعد ، واینمن در مورد پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) و پلتفرم مبادله غیرمتمرکز SushiSwap (SUSHI) بحث می کند. این معامله گر خاطرنشان می کند که SushiSwap در حال راه اندازی یک بازار توکن غیر قابل تعویض (NFT) است.

واینمن در ادامه به Terra (LUNA) ، پلتفرم استقراض و وام دهی متمرکز بر استیبل کوین ، اشاره می کند. واینمن می گوید که رالی اخیر LUNA احتمالاً به پایان نرسیده است ، زیرا او معتقد است که لیست شدن در Coinbase برای این دارایی به احتمال زیاد در راه است. 

سرانجام ، واینمن از Quickswap (QUICK) نام می برد ، دارایی ای که می گوید از 7 آگوست(16مرداد) آن را زیر نظر داشته است.

Quickswap صرافی غیر متمرکز شماره یک در شبکه Polygon است. به عقیده واینمن ، QUICK می تواند با ارزش بازاری در حدود 273 میلیون دلار، ارزش کافی برایش در نظر گرفته نشده باشد ، زیرا از نظر تعداد کاربران و تراکنش ها در مقابل رقبای اصلی صرافیهای غیرمتمرکزی مانند SushiSwap و Uniswap قرار می گیرد.

منبع خبر

 

بالا